Bağkur Emeklilik Sorgulama

Bağkur emeklilik sorgulama servisi oalrak, Bağkur’a bağlı olarak prim ödemeleri gerçekleştirmiş olan vatandaşların prim gün sayısı ve emeklilik hesaplama işlemlerini yapabilmelerine yardımcı oluyoruz.

Bağkur’a ödeme yapmış ve ne zaman emekli olacağım diye bilgi almak isteyen herkes için servisimiz gece gündüz hizmet vermektedir.

Bilindiği gibi Bağkur ile SGK birleşmiştir. Ancak geçmişte prim ödemelerini Bağkur üzerinden yapanlar halen Bağkur emeklisi olarak geçmektedir ve primleri de emekli maaş ödemeleri de farklıdır.

Bağkur ne zaman emekli olurum, bağkur emeklilik sorgulama, bağkur prim gün sorgulama gibi tüm sorular ve sorgulamalar için bizi arayarak destek alabilirsiniz.

Emeklilik yaşı sorgulama için müşteri temsilcilerimiz sizlere en kısa sürede bilgi veriyorlar. Aklınıza takılan, bir türlü yardım alamadığınız, bilgi edinmekte zorlandığınız her şey için arayın yardımcı olalım.

SGK müdürlüklerine, Bağkur müdürlüklerine gitmenize gerek yok, telefon açın ve uzman temsilcilerimizden canlı görüşmeler ile bilgi alın. Emeklilik yaşı, prim gün sayısı, Bağkur mamulen emeklilik ve daha bir çok şey için biz destek veriyoruz.

İlk Yorumu Siz Yapın

Yorum Yaz

Email adresiniz yayınlanmayacak.


*