Dışarıdan SGK Prim Ödeme

Dışarıdan sigorta prim ödeme vatandaşların çalışmadan da dışarıdan kayıt işlemlerini yaparak sigorta primlerini kendilerinin ödedikleri emekli olmak için ve sağlık hizmetlerinden yararlanmak için başvuru yaptıkları bir sigortalılık çeşididir. Dışarıdan sigorta ödeme için geçerli şartlar vardır;

Örneğin Türkiye’de ikamet ediyor olmak ilk şarttır.

5510 Sayılı Kanuna göre halen sigortalı olarak çalışıyor olmamak ve ay içerisinde 30 günden az çalışmak ya da tam gün çalışanlar,
Sosyal güvenlik kanunlarına göre malullük ve yaşlılık aylığı almayanlar,
18 yaşını doldurmuş olanlar

Dışarıdan isteğe bağlı sigortadan faydalanabilirler.

Dışarıdan isteğe bağlı sigorta ödüyor ama primlerinizi ve emeklilik durumunuzu nasıl sorgulayacağınızı bilmiyorsanız, bizi aramanız ve bilgi almanız yeterli. Nereyi arayacağınızı bilmiyorsanız ya da nereye başvuracağınızı bilmiyorsanız aramanız gereken adres burası.

Servisimiz sayesinde herhangi bir kuruma gitmenize gerek kalmadan sadece bir telefon açarak tüm sigortalılık, isteğe bağlı prim ödeme, emeklilik sorgulama gibi tüm bilgileri kolayca edinirsiniz.

Uzman müşteri temsilcisi kadromuz ile sizlere en doğru bilgileri vermek için buradayız, aradığınızda istediğiniz kadar soru yöneltebilir ve istediğiniz kadar çok bilgi alabilirsiniz.

Canlı olarak görüştüğünüz müşteri temsilcilerimiz sizler için her gün ve her saatte telefon başında hazır olacaklar. Dışarıdan sigorta ödeme, isteğe bağlı sigorta sorgulama, dışarıdan sigorta sorgulama, isteğe bağlı sigorta emeklilk sorgulama gibi tüm aklınıza takılan ve nereden bilgi alacağınızı bilemediğiniz her şey için servisimizi arayın ve gönül rahatılığıyla bilgi edinin.

İsteğe bağlı sigorta ödeme için gerekli şartlar nelerdir, isteğe bağlı sigorta için nereye başvuru yapılmalıdır, dışarıdan prim ödemek için ne yapılmalıdır, dışarıdan emeklilik prim ödeme için gerekli evraklar nelerdir gibi ve daha bir çok aklınıza takılan her şey için bizi arayarak bilgi sahibi olun. Bzi sizlere istediğiniz gün ve saatte yardımcı olmak için telefonun diğer ucunda olacağız.

Artık resmi kurumlara kadar gidip yorulmanıza ve zaman harcamanıza gerek yok. Her türlü emeklilik ve sigorta sorularınız için evinizden bile çıkmadan sadece tek bir telefon ile bilgi alın. Tek yapmanız gereken telefon hattınız ne olursa olsun bizi aramak ve öğrenmek.

1 Yorum : Dışarıdan SGK Prim Ödeme

Yorum Yaz

Email adresiniz yayınlanmayacak.


*