Emekli Olmak İçin Prim Gün Hesaplama

SGK’nın belirlediği kriterler ve prim gün sayıları bulunmaktadır. Emekli olabilmek için bu kriterlere uymak gerekmektedir.  Belirlenen süreler boyunca çalışılmadığında ne yazık ki emekli olmaya hak kazanılmıyor. Emeklilik hakkı kazanıp kazanmadığınızı ve kazandıysanız yaş ya da prim günü bekleyip beklemediğinizi ve engel teşkil eden herhangi bir şey varsa hepsi hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Servisimizi aradığınızda prim gün sayısını hesaplayarak emeklilik için ne kadar daha çalışmak ya da dışarıdan ödeme yapmak gerekmektedir gibi bir çok soruya cevap bulunabilecek servisimiz var. Bu güne kadar kaç gün prim ödenmiş, kaç gün daha ödenecek, emekli olabilmek için kaç gün prim ödenmesi gerekiyor ve tüm bu sorulara için cevap alabileceğiniz en  güvenilir bilgileri veren servisimizi arayın ve öğrenin.

Ne zaman emekli olacağım, emekli olmak için ne kadar beklerim, emeklilik hakkı kazandım mı, prim gün sayısı doldu mu ve buna benzer her türlü sorunuza cevap almanız için servisimizi aramanız yeterli.

Emeklilik ve SGK hakkındaki her türlü sorularınız için yardımınıza hazır uzman kadromuz sayesinde ülkeminizin her yerinden rahatça bizi arayabilir ve bilgi alabilirsiniz. Dilediğiniz gün ve saatte bilgi alabilir, aklınıza takılan her konuyu danışabilirsiniz. Sadece bir telefon açmanız yeterli, arayın öğrenin.

1 Yorum : Emekli Olmak İçin Prim Gün Hesaplama

  1. ben cocuklugumdan beri Almanyanin Münih sehrinde yasiyorum buradan emekli oldum askerligimden sonra 5 sene Istanbulda kaldim ve Topraksu genel müdürlügünde memur olarak calisdim simdi Türkiyedende emekli olmak istedigimde kaydim hic bir yerde cikmamakta ve gözükmemede herneyse simdi Türkiyede emekli olabilmem icin bir yere kayitli ne kadar kayitli olmam ve aciktan ne kadar ödemem gerekirki emekli islemimi bitireyim beni bu konudaq aydinlatirsaniz cok sevinirim

    simdiden tesekkür ederim

    Haluk Oktaymen

Yorum Yaz

Email adresiniz yayınlanmayacak.


*