Emekliliği Hesaplama

Yıllarca çalışıp durdukan sonra artık emeklilik tarihini hesaplamak ve öğrenmek herkesin hakkıdır. Tüm özel sektör ve kamu çalışanları emeklilk yaşını bilmek ister. Ne zaman emekli olacağını bilen bir kişi hayatını da buna göre planlar.

Emeklilik hesaplama ise herkese karışık gelir. Çünkü bu işlem için çok değişken kriterler gerekmektedir. Örneğin sigortalı olunan yıl, kişinin yaşı, çalıştığı toplam süre, erkekler için askerlik süresi gibi bir çok kriter hesaplanarak emekli olunacak yaş bulunur.

Emeklilik hesaplaması yapmak için sizin uğraşmanıza gerek yok. Emeklilik bilgi servisi olarak bizi aramanız ve müşteri temsilcilerimiz ile görüşmeniz yeterlidir. Arkadaşlarımız sizlere gerekli bir kaç soru sorduktan hemen sonra istediğiniz tüm bilgileri verecekler.

Türkiye’nin her yerinden istediiğiniz zaman arayarak bilgi alabileceğiniz servisimiz bu konuda en uzman ve en güvenilir kadro ile hizmet vermektedir.

Emeklilik yaşı öğrenme işlemleri bizim sayemizde son derece kolay. Tek yapmanız gereken servisimizi aramak ve bilgi almak.

3 Yorum : Emekliliği Hesaplama

  1. nisan 1997 de devlet te diş hekimi olarak Çalışmaya başladım.kesintisiz çalıştım .en yakın ne zaman devletten istifa edip özelde Çalışmaya başlarsam emekli sandığından emekli olma Hakk’ını kaybetmem

Yorum Yaz

Email adresiniz yayınlanmayacak.


*