Emeklilik Gün Sorgulama

Emeklilik hesaplama için öncelikle prim gün sorgulama ve hesaplama yaparak emeklilik için ne kadar daha çalışmak ya da dışarıdan ne kadar ödeme yapmak gerekiyor gibi bir çok soruya cevap veren bir servisimiz var. Toplamda emeklilik olmak için kaç gün prim ödenmesi gerektiğini öğrenmenin yolu servisimizi aramaktır.

Sosyak Güvenlik Kurumunun belirlediği kriterlere göre prim gün sayıları vardır. Belirlenen bu süreler kadar çalışılmadığında ne yazık ki emekli olmaya hak kazanılmamaktadır. Emeklilik için hak kazanıp kazanamadığınızı, yaş doldurmayı ya da prim günü bekleyip beklemediğinizi veya engel olan herhangi bir şey varsa hepsi hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Emekli olmak için gerekli şartları tamamladım, prim gün sayısını doldurdum, ama kaç yaşına kadar bekleyeceğim diyorsanız ve bu konuda bilgi almak size zor geliyorsa tek yapmanız gereken bizi aramak. Müşteri temsilcilerimiz sizlere bir kaç soru soracaklar, ne zaman sigortalı olduğunuz gibi bir takım soruların ardından emekli olmak içib beklemeniz gereken yaşı da sizlerle paylaşacaklar.

İlk Yorumu Siz Yapın

Yorum Yaz

Email adresiniz yayınlanmayacak.


*