Emeklilik Hesaplama

Emeklilik hesaplama işlemleri sade bir vatandaşın tek başına yapamayacağı kadar zor bir işlemdir. Çünkü emeklilik hesaplayabilmek için birden çok kıstas mevcuttur. Bunlar; sigortalı olma tarihi, yaş, prim gün sayısı, askerlik süresi gibi çeşitli kriterlerdir.

Hesaplama yapabilmek için resmi kurumlara gidip yüzyüze başvuru yapmak gerekir. Ama bu başvurular da oldukça vakit alan, yorucu işlere dönüşür. Bu yüzden artık devletin sağladığı bazı imkanlar ile emeklilik hesaplama servisimizin ortak çalışması neticesinde resmi kurumlara gitme sorunu ortadan kalktı.

Artık herkes oturduğu yerden kalkmadan, sadece bir telefon açarak emeklilik tarihini veya yaşını öğrenebiliyor. Tek yapılması gereken bazı kimlik bilgileri ile servisimizi aramak. Bu konuda sizlere konusunda uzman müşteri temsilcilerimiz bilgi veriyor. Merak ettiğiniz her konuda bilgi verebilecek donanıma sahip arkadaşlarımıza her konuda soru yöneltebilirsiniz.

Emekliliğinizi hesaplayarak gelecek planları yapmak sizin de hakkınız. Arayın sorun öğrenin ve geleceğinizi buna göre planlayın. Biz sizlere her gün ve her saatte destek olamk için hazırız.

2 Yorum : Emeklilik Hesaplama

Yorum Yaz

Email adresiniz yayınlanmayacak.


*