Emeklilik Hesaplamak İçin Hemen Arayın

Emekli olacağınız tarihi bilmek ister misiniz? Kaç yaşında emekli olacağınızı hesaplamak ister misiniz? Tüm emeklilik sorgulamalarınız için bizi hemen arayın ve müşteri temsilcilerimiz ile görüşerek bilgi alın.

Emeklilik kriterleri size biraz karışık gelebilir. Sigortalı oluş tarihi, yaşınız, prim gün sayınız, askerlik süreniz gibi etkenler emeklilik süresini ve yaşını etkiliyor. Normal bir vatandaşın emeklilik yaşını hesaplaması oldukça zor, çoğu zaman bunun için bir uzman kişlerden yardım almak gerekir.

Emeklilik yaşını öğren ve buna göre yaşa. Evini, arabanı, yazlığını buna göre al. Yaşlandığında neler yapacağını buna göre planla. Bunun için ise öncelikle emekllilik sorgulama servisimizi aramanız gerekmektedir.

SGK müdürlüklerine giderek de sorgulama ve hesaplama yapılabilir. Gittiğiniz müdürlükte önce sıraya girerek, sıranızın gelmesini bekleyebilirsiniz. SGK müdürlükleri kalabalık olduğu için uzun bir süre beklemeyi göze almalısınız. Sıranız geldikten sonra da işlemin yapılması için görevliyi beklemeniz gerekir.

Bir de bunun daha kolay bir yöntemi var. Bunun için evinizden çıkmadan, oturduğunuz yerden bile kalkmadan elinize aldığınız telefon ile bizi aramanız yeterli. Servisimizi arayın ve müşteri temsilcilerimizin yönettiği bir kaç soruya cevap verin, anında emeklilk bilgilerinizi öğrenin.

İlk Yorumu Siz Yapın

Yorum Yaz

Email adresiniz yayınlanmayacak.


*