Emeklilik Sorgulama Bağkur 4B

Emeklilik sorgulama Bağkur ile ne zaman emekli olacağınızı öğrenmek artık çok kolay. Artık yasalarla Bağkur 4B olarak tanımlanmaya başlandı. Kendi şirketinde çalışan esnaf, tüccarve serbest meslek sahipleri Bağkur emeklisi oluyorlar.

Bağ-kur hakkında ve ne zaman emekli olacağım, Bağkur prim gün sayısı ve ne kadar emekli maaşı bağlanacak gibi konuları öğrenmek istiyorsanız Bağkur emeklilik sorgulama servisimizi aramanız yeterli. Müşteri temsilcisi arkadaşlarımız sizlere, kurumlara gitmenize gerek kalmadan telefon bilgi verecekler.

Bağkur emeklilik hakkındaki her türlü bilgiye, bizim aracılığımızla ulaşmanız mümkün. Resmi kurumlarda gitmeden, evinizden çıkmadan, bizi arayarak, en doğru bilgiyi öğrenin. Emeklilik konusunda uzman müşteri temsilcisi arkadaşlarımız sizlere yardımcı olmaya hazırlar.

İstediğiniz her türlü SGK ve Bağkur bilgisini emeklilik sorgulama servisimizden öğrenmeniz çok kolay. Emeklilik herkesin olduğu gibi sizin de hayaliniz ve tabi ki hakkınız. Prim gün sayısı, Bağkur tescil tarihi gibi bir çok bilgiyi müşteri temsilcilerimiz ile görüşerek edinebilirsiniz. Arayın bizi hangi konuyla ilgili sorunuz olursa olsun bizden öğrenin. En doğru bilgiyi, kafanız karışmadan, yorulmadan, canınız sıkılmadan öğrenin.

Aklınızda emeklilik ile ilgili soru işaretleri varsa, ne zaman emekli olacağınızı ya da eksik prim gün sayısını merak ediyorsanız biz size anında bilgi veriyoruz. SGK’ya gitmeyin, vakit harcamayın ve yorulmayın. Müşteri temsilcilrimiz ile görüşün ve öğrenin.

1 Yorum : Emeklilik Sorgulama Bağkur 4B

  1. Merhabalar;
    14/01/1958 doğumluyum. Bağkurluyum ödeme başlangıcım 05/03/1999 tarihinde ve 3593 gün sayım var askerlik ödemek istesem ne kadar öderim ve ödersemde en erken ne zaman emekli olabilirim yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler

Yorum Yaz

Email adresiniz yayınlanmayacak.


*