Engelli Emeklilik Hesaplama

Engelli Emeklilik hesaplama işlemleri sizler için karışık olabilir ancak emeklilik yaşınızı öğrenmek servisimizi aradığınızda son derece kolay. Engelli emekli hesaplaması ve malulen emeklilik hesaplaması nasıl yapılır, kaç yaşında emekli olacağım, ne kadar daha prim ödeyeceğim; bunun gibi ve benzeri tüm sorularınız için nereyi arayacağınızı veya nereden bilgi alacağınızı bilmiyorsanız bizi arayın size hemen bilgi verelim. Engelli Emeklilik sorgulama için gerekli olan en önemli şartl %60 oranında çalışma gücünü kaybetmiş olmak ve çalışamaz raporu almaktır.

Malulen emeklilik için ise en az 1800 günlük prim ödenmiş olması şartı ve en az 10 yıllık sigortalı olma zorunluluğu vardır. Bu ve benzeri bir çok bilgi için emeklilik hesaplama servisimizi arayın biz size doğru bilgileri verelim.

Hem malulen emeklilik hesaplama hem de engelli emeklilik hesaplama sorgulamalarınız bizim işimiz. Servisimizi aradığınızda uzman müşteri temsilcilerimiz sizlere en kısa züre içerisinde bilgi verecekler, ne zaman emekli olabileceğinizin bilgisini paylaşacaklar.

 

İlk Yorumu Siz Yapın

Yorum Yaz

Email adresiniz yayınlanmayacak.


*