Kaç Gün Prim Ödenmesi Gerekiyor?

Prim gün sayısını hesaplayarak emeklilik için ne kadar daha çalışmak ya da dışarıdan ödeme yapmak gerekmektedir gibi bir çok soruya cevap bulunabilecek servisimiz var. Bu güne kadar kaç gün prim ödenmiş, kaç gün daha ödenecek, emekli olabilmek için kaç gün prim ödenmesi gerekiyor ve tüm bu sorulara için cevap alabileceğiniz son derece güvenilir bilgiler veren servisimizi arayın ve öğrenin.

SGK’nın belirlediği bazı kıstaslar ve prim gün sayıları vardır. Bu süreler boyunca çalışılmadığında ne yazık ki emekli olmaya hak kazanılmamaktadır. Emeklilik hakkı kazanıp kazanamadığınızı, kazandıysanız yaş ya da prim günü bekleyip beklemediğinizi veya engel olan herhangi bir şey varsa hepsi hakkında bilgi edinebilrsiniz.

Ne zaman emekli olacağım, emekli olmak için ne kadar beklerim, emeklilik hakkı kazandım mı, prim gün sayısı doldu mu ve buna benzer her türlü sorunuza cevap almanız için servisimizi aramanız yeterli.

Emeklilik ve SGK hakkındaki her türlü sorularınız için yardımınıza hazır uzman kadromuz sayesinde ülkeminizin her yerinden rahatça bizi arayabilir ve bilgi alabilirsiniz. Dilediğiniz gün ve saatte bilgi alabilir, aklınıza takılan her konuyu danışabilirsiniz.

 

İlk Yorumu Siz Yapın

Yorum Yaz

Email adresiniz yayınlanmayacak.


*