Ne Zaman Emekli Olacağım?

Ne zaman emekli olacağım diye merak ediyorsunuz, çünkü uzun yıllardır çalışıyorsunuz ve artık emekliliğinize ne kadar kaldığnı bilmek istiyorsunuz.

Emeklilik kriterlerine uyup uymadığınızı, emekli olmayı kanunen hak kazanıp kazanmadığınızı, sigortalılık haklarınız emekli olmak için yeterli mi?

Bunlar gibi bir çok soru için profesyonel bir servisten yardım almak gerekiyor. Maalesef ülkemizde emeklilik kıstasları, çok sık değişen yasalarla daha da karmaşık hale gelmeye devam ediyor. Herhangi bir vatandaşın emeklilik hesaplayabilmesi maalesef oldukça zor. Ancak herkes güvenilir bir kaynaktan bilgi almak ister.

Emeklilikle ilgili her türlü sorunuza cevap alabilmeniz için servisimizi aramanız yeterlidir. Servisimiz sizlerin en doğru bilgilere ulaşabilmeniz uzman müşteri temsilcilerimiz ile hizmet sunmaktadır. Türkiye’nin her yerinden dilediğiniz zaman bizi arayabilirsiniz. Canlı müşteri temsilcilerimiz ile görüşerek sormak istediğiniz her şeyi sorabilir ve bilgi edinebilirsiniz.

Emekliliğim ne zaman, ne zaman prim dolduruyorum, kaç yıl daha çalışmam gerekiyor gibi tüm sorulara bizi aradığınız taktirde ulaşabilir ve doğru bilgilere ulaşabilirsiniz.

İlk Yorumu Siz Yapın

Yorum Yaz

Email adresiniz yayınlanmayacak.


*